Kolagen pro nás


Myslíte si, že nejde třeba alespoň trošku ošálit čas vaši pleť? Pokud si tohle myslíte, tak je to špatné, protože v poslední době jsou takové vyvinuté krémy nebo pleťové vody a séra anebo potravinové doplňky, které vám opravdu dopomohou k tomu, ze vám ošálí čas a vaše pleť bude vypadat více mladě a bude také pružnější a zdravější. Předpokládám, že jistě víte, že existují různé potravinové doplňky, jako například kvalitní kolagen. Kolagen se v našem těle vyskytuje úplně normálně, proto si myslím že když lidé budou užívat collagen https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/, tak jejich pleť bude více zpevněná a svěží a hydratovaná.

Kolagen vyživuje pleť.

Ovšem si ale nemyslete, že kolagen působí pozitivně pouze na pleť a na kůži. Tento kolagen, když ho budete užívat pravidelně a alespoň minimálně tři měsíce, tak opravdu uvidíte velice efektivní a pozitivní změny na vaší pleti a také na vlasech a nehtech. Předpokládám, že asi už každá z nás, a když mluvím o ženách, tak zkoušela nějaké potravinové doplňky. A já jsem dříve brala vitamín C a také zinek a vitamín B, protože jsem měla velice silné akné a prý tohle velice působí na akné, že mi brzy zmizí. Sice ta tak moc pravda nebyla, ale jakmile mi padlo třicet let, tak jsem začala ve velkém užívat kolagen. Tedy ne, že bych překračovala doporučenou denní dávku, protože tohle se nesmí a nedělala jsem to.

Kolagen pomáhá.

Ale chtěla jsem mít opravdu krásnou a zdravou pleť, takže mi moje dermatoložka také kosmetička obě doporučily, abych zkoušela užívat kolagen. Takže jsem si na internetu koupila opravdu kvalitní kolagen. Stál mě patnáct stovek, ale zase musím uznat, že za kvalitu si velice ráda připlatím. Také jsem k tomu užívala vitamin C, který užívám celoživotně a absolutně s tím nemíním přestat. Také jsem zjistila, že užíváním kolagenu alespoň půl roku, tak to zase zjistíte velmi pozitivní účinky na toho, že vaše klouby a šlachy budou v lepší kondici. Nemyslete si, že kolagen vám vrátí celkově kloubní vazivo. Tohle tedy ne, ale opravdu přispějí k tomu, že vaše klouby a šlachy budou pomaleji stárnout a budou co nejdéle v perfektní kondici. A kolagen, když je ho málo v těle, tak pleť strádá.