Sex je věda


Sex je pro člověka důležitý. Nejde jen o uspokojení tělesných potřeb, ale také o to, že sex má velice pozitivní vliv na psychické zdraví. Každému vyhovuje jiná četnost sexu, ale pokud ho člověk delší dobu nemá, může na sobě doopravdy pozorovat nespavost, změny nálad a deprese. Není proto radno http://www.edb.cz/firma-1032264-radno-praha-2 podceňovat jeho vliv na psychiku. Stejné je to i u fyzického zdraví, dlouhodobá absence sexuálních aktivit má za následek zdravotní problémy. U mužů je to především hromadění spermatu, což může způsobovat dokonce i rakovinu.

sex pouta

Než vůbec k aktu může dojít, je potřeba se připravit. Záleží na psychické pohodě, protože pokud je někdo z aktérů pod tlakem, jen těžko se dostaví erekce, bez které to nepůjde. Muži mají velké obavy z toho že selžou a neuspokojí partnerku jak by si představovali. V tomto ohledu je nutné zmínit, že časté sledování porna může mít negativní vliv na intimní život – protože od sebe mají partneři nereálná očekávání.

Erekce bývá problém
I když by si většina lidí myslela že erekce je něco co je automatické, není tomu tak. Aby se dostavila, je nutné být v klidu a nemyslet na to že nedojde k výkonu právě jako z filmů pro dospělé. Většina žen to opravdu nevyžaduje, a tak je potřeba na takové věci nemyslet. Problémy s erekcí trápí zejména muže ve středních letech a vyšším věku, ale i to se dá řešit.

muž a žena

A aby toho nebylo málo, potkávají muže ještě problémy s předčasnou ejakulací. Ta je běžná spíše v mladším věku, kdy muž teprve začíná sexuální zkušenosti sbírat, a může za to vysoká hladina hormonů a také psychická stránka věci. Předčasná ejakulace může přijít klidně po pár minutách, a tak je vhodné zkusit nejprve výdrž prodloužit pomocí psychiky, a pokud to nepomůže, můžete vyzkoušet třeba dapoxetin, který ejakulaci oddálí na dostatečně dlouhou dobu. Zkuste ho a prodlužte své milování.