Zuby krásně bílé


Mít bílé zuby vyžaduje spoustu péče. Naprostým základem by mělo být jejich správné čištění, což bohužel mnoho lidí nezvládá. Přeplněné ordinace jsou toho důkazem. Pigmentové skvrny, zubní kámen a samozřejmě i zubní kazy jsou častým důvodem, proč lidé navštěvují zubní ordinace. Přitom kdyby se více o své zuby starali, bylo by rázem po problému. Stačí si je důkladně čistit vhodnými prostředky. Dvakrát ročně by měl každý navštívit zubní hygienu, kde vám pomohou vybrat opravdu vhodné pomůcky pro péči o vaše zuby a kde vás naučí je správně používat.

bělení zubů

Jakmile máte zuby v pořádku, je možné se věnovat estetice. Je vždycky lepší mít zuby opravené ještě předtím než se budete zajímat o to jak je vybělit. Naše zuby mají svou přirozenou barvu lehce žlutou, ale samozřejmě společnost a módní trendy již desítky let udávají, že zuby mají být zářivě bílé. Pokud po nich toužíte i vy, je potřeba se o ně starat. Můžete zkusit i domácí bělení, což ale zubní lékaři neradi vidí. Mnoho lidí skončilo v ordinaci zcela zbytečně, protože si domácím bělením poškodili zubní sklovinu.

zubní ordinace

Ideální je nechat si zuby vybělit u zubního lékaře
V téměř každé zubní ordinaci nabízí kromě klasických zákroků i estetické zákroky. Mezi ně patří právě i bělení zubů. Jste z Prahy a okolí a hledáte kliniku, která má ještě volná místa, a kde by vám zuby mohli vybělit? Bělení zubů Praha Clinicplus.cz
probíhá snad v každé zubní ordinaci, protože je to velmi žádaný zákrok. Cena za bělení se pohybuje zhruba od pěti tisíc korun. Je nutné navštívit ordinaci i před bělením, aby lékař zhodnotil stav vašich zubů. Poté se může přejít k samotnému bělení, které je nutné čas od času absolvovat znova. Bílé zuby totiž nevydrží věčně, protože na jejich zabarvení m největší vliv to co jíme a pijeme. Pokud si dopřávat hodně kávy a čajů a k tomu kouříte, budete muset chodit častěji.