Cestujete často do Chorvatska?


Žijeme v době, kdy si můžeme zajet na dovolenou kam chceme. Cestovní kanceláře nám nabízí luxusní i běžné zájezdy i na druhý konec světa. Přesto velká část lidí jezdí do stále stejných států na stejné pláže. Kladete si otázku proč tomu tak je? Protože někdo má rád klid a proto jezdí na ověřená místa, a někdo prostě nechce utrácet za dovolenou více než musí. I přes všudypřítomné zdražování je dovolená v Chorvatsku stát ještě cenově dostupná. Jestli chcete jezdit do Chorvatska pravidelně a užívat si moře, určitě hledáte i ubytování, které vám bude vždycky k dispozici. Nejlepší řešení je sledovat nemovitosti v Chorvatsku na prodej https://www.najadranu.cz/prodej/ a nějakou si koupit pro sebe.

kufr peněz

V čem je to lepší?
Říkáte si, že je pro vás zbytečné investovat peníze do bytu, který navštívíte párkrát za rok? Není to zbytečné, protože si díky také investici můžete zřídit skvělý pasivní příjem. Byt stačí pronajímat turistům a vy budete mí z bytu pravidelný příjem do vašeho rodinného rozpočtu. Investiční byt si můžete vybrat u nás, protože jsme realitní kancelář dvou Čechů, kteří dlouhodobě žijí v Chorvatsku. Známe zdejší realitní trh a vyznáme se i v právní stránce prodejů realit. A díky tomu že umíme česky vám odpadne jazykové bariéra.

byty u moře

Bytové komplexy se staví kousek od moře, takže se ze svého bytu můžete dívat na vlny. Za pár minut dojdete přímo na pláž, a určitě vy i vaši nájemnici oceníte možnost využívat parkovací místo. Každý apartmán je dostatečně velký a poskytne vám spoustu soukromí i krásný výhled do okolí. Ceny za apartmány jsou srovnatelné s cenami bytů u nás, a proto nejde o nic luxusního, co by si nemohl dovolit každý s trochu průměrným příjmem. Jestli váháte nad pořízením bydlení na investování, vyberte si včas, protože o tyto byty je obrovský zájem jak u místních, tak u turistů. Byla by chyba si příležitost nechat utéct.