Dodávka usnadní práci


Praktický dělník

Tento typ vozidla můžeme na silnicích potkávat dost často, protože skvěle zajistí převoz středního množství nákladu. Nakládka je mnohem pohodlnější než do osobního automobilu a nákladový prostor dost velký, ovšem provozní náklady nejsou tak vysoké jako u kamionu. Běžný člověk ji ocení také z důvodu, že k řízení postačuje řidičské oprávnění skupiny B, protože se vlezeme do povolené hmotnosti. Realita však často bývá jiná a dodávky jezdí o něco přeložené, což není legální a hrozí nám pokuta.

přemisťování krabic

Takový řemeslník si zakoupí svou vlastní, dá si sem nářadí i s materiálem a u zákazníků má vše potřebné. Když se však budeme chtít stěhovat, tak to není záležitost, kterou děláme každý den, proto je tu možnost dodávku si zapůjčit. Jestliže jste ji ještě nikdy neřídili, tak se není čeho bát, jenom musíme počítat s o něco jinými jízdními vlastnostmi, většími rozměry, hmotností a mnohdy také absencí zpětného zrcátka.

Zápůjčka

Půjčit si dodávku není nic složitého, protože jako fyzické osobě nám stačí dva doklady, peníze na vratnou zálohu a následně zaplacení částky za zapůjčení. Ta se odvíjí od toho, jaký konkrétní model si vybereme a jak dlouho ho budeme mít u sebe. Při takovém stěhování ho nemusíme mít ani celý den, takže to nebude nic finančně náročného. Kdybyste se však sami na řízení dodávky necítili, tak si ji můžete půjčit i s řidičem v půjčovně dodávek Praha. Co se týče půjčení bez řidiče, tak prvních 500 kilometrů máme zdarma, což rozhodně není málo a přes tento limit si za kilometr zaplatíme 1,5 Kč.

vykládka dodávky

Samozřejmostí je zde pravidelný servis, asistenční služba, pojištění včetně toho havarijního, dálniční známka i na Slovensku a další služby. S těmito vozy se cestuje jedna radost a nemusíte se obávat nějakých problémů. Pokud tedy budete potřebovat dodávku, tak víte, na koho se máte obrátit. Ještě, než společnost navštívíte, tak si na jejich webu můžete vybrat konkrétní model vozidla.