Svatba pod stanem aneb venku to bude možná lepší

Párty stany se staly již běžnou součástí našeho života. Pořádají se pod nimi různé oslavy, zejména narozeniny, promoce a také svatby. Toto řešení se jeví jako velmi praktické a šikovné z několika důvodů. Pojďme si je zde společně vyjmenovat, a možná, že i sami přijdete na něco dalšího, co se do tématu tohoto článku již nevešlo.

svatba v exteriéru

Bez alkoholu se to neobejde – odpírat pozvaným hostům na vaší svatbě alkoholické nápoje prakticky nelze. Můžete samozřejmě navrhnout umírněnou konzumaci či dokonce abstinenci, neboť alkohol nepřináší nic dobrého, a tolerantní je leda tak přípitek a jeho velmi malé množství, každopádně se i na vaší svatbě může objevit někdo, kdo to prostě nezvládne. A nezvladatelná koordinace pohybů se pak postará o různé formy destrukce, k níž se může přidat i nevolnost a zvracení, a odehraje-li se to v interiéru, pak to může pokazit průběh celého svatebního dne. Venku na zahradě s párty stanem vás to příliš mrzet nemusí, protože opilci tu nemají mnoho příležitostí ke zničení vašeho inventáře.

nevěsta na zahradě

Čiperné děti – že mají děti spoustu energie a bývají velmi zvídavé a čiperné, není nic nového pod sluncem, ovšem ne vždy se nám to zrovna hodí. Uspořádáte-li oslavu v interiéru, mohou tu velmi snadno něco rozbít, aniž by skutečně zlobily a prováděly naschvály. Nic dětem nevyčítejte a naopak jim dopřejte více svobody a volnosti, kterou získají právě venku na zahradě. Pronájem stanu na svatbu Párty stany AZ jistě oceníte i z tohoto důvodu, kdy si uvědomíte, že venku se dětem stěží podaří něco rozbít, zvláště pak, budete-li občerstvení podávat na jednorázové talíře.

Nepřízeň počasí – svatební oslava na zahradě je báječná už jen proto, že jste tu obklopeni energií z okolních stromů, keřů a okrasných květin, ale když se obloha zatáhne a zaprší, musíte kvůli tomu utíkat do domu. Se stanovou konstrukcí nikam utíkat nemusíte, stany chrání vaše hosty i samotné občerstvení před deštěm, silným větrem, prachem a UV zářením.