Nechcete řadovku?


Přemýšlíte nad tím že se zbavíte nájemního bydlení a postavíte si dům? Než se do toho pustíte, musíte si zodpovědět několik otázek, které vás nasměrují tam, kde máte být. Každému vyhovuje jiný typ bydlení, ale je jasné, že rodinný dům vám poskytne více možností i soukromí. Jestli už máte dost zvědavých sousedů, kterým vadí i sprchování v noci, přestěhujte se do vlastního domu. Není to sice jednoduché, ale ne nemožné. Je potřeba si najít vhodnou stavební parcelu, která vám umožní postavit si takový dům, který se vám bude líbit.

bungalov do L

Nelíbí se vám klasika?
Řadová zástavba je běžná popelem světě. Staví se tak kvůli úspoře místa. Kdyby měl každý samostatně stojící dům, nejspíš by se nedalo postavit takové množství domů. Každému ale nevyhovují společné ploty, a ten kdo chce mít pozemek jen pro sebe, musí hledat pozemek, který nebude těsně sousedit s dalšími lidmi. Většina lidí se rozhodně pro stavbu v satelitním městečku. Jenže v těchto místech jsou pozemky už velmi těžko dostupné. Musíte vybírat podle toho, jaký chcete postavit dům. Pokud chcete třeba bungalov do l půdorys, budete muset hledat dostatečně široký pozemek.

dům novostavba

Pak už budete muset jen vyřešit zda budete chtít stavět svépomocí a nebo využijete nabídku některé stavební firmy. Pokud si vyberete nás, můžeme vám postavit zděný dům a nebo dřevostavbu na klíč. Domy stavíme po celé republice, a postavili jsme domy i několika známým osobnostem. Staňte se také naším klientem, a prožijte spokojený život v nízkonákladovém domě, které jsou vybaveny tepelným čerpadlem i solárními panely. Díky tomu ušetříte za náklady na provoz, což v dnešní době určitě ocení každý. Pokud si nevyberete z naší nabídky projektů, můžeme vám ho upravit podle vašich potřeb a nebo vám vytvoříme individuální projekt. Pokud chcete kvalitní a moderní dům, vsaďte na nás.