Prsní pásky, jako jedinečné krytí


Už jste někdy slyšeli o neviditelné podprsence? Myslíte, že je to něco, co opravdu nejde vidět nebo vám tak obepíná vaše poprsí, že si jí ani nevšimnete? V čem je háček a o co se vlastně jedná. Může jí mít každá žena nebo je to jen pro ženy s velkými nebo naopak s malými prsy. Odpovíme vám na pár zmíněných otázek, abyste pochopili, o co se jedná a jak se používají.

podprsenka

Neviditelnou podprsenkou se myslí to, že jí nevidíte pod oblečením, ani při nošení topů, které odkrývají většinu zad. Jak je to možné, Je to jednoduché, vlastně se nejedná úplně o podprsenku, protože se jedná o pásky a krytky na bradavky. Jsou to tělové pásky, kterými si podprsí podlepíte a tak zajistíte pěkný vzhled prsou a rovněž zakryjete bradavky, které by při změně teploty mohli vyskočit do pozoru. O to nikdo nestojí, je to pro ženu nepříjemné, hlavně když má jen nějakou tenkou halenku nebo jemnou letní látku na šatech. Jestli se vám to zdá zbytečně invazivní, tak se pletete. Pásky jsou krásně prodyšné a vaše poprsí tak bude v pohodlí, jako by mělo na sobě jednu z těch lepších a kvalitních podprsenek.

neviditelná podprsenka

Ovšem musíte se držet přesných rad, jak správně pásky nalepit. Je hned několik stylů, kterými můžete své vnady nadzvednout nebo je lépe vytvarovat. Přece jenom u žen, které měli děti, už ty prsa nejsou to, co to bývalo. Mají je z kojení dětí potrhané a gravitace jim taky příliš nesvědčí. Proč si tedy nepomoci k hezčímu poprsí i když to bude, jen když použijete zmíněné pásky. Nemusíte hned přemýšlet nad chirurgickém zásahu do těla. Jde to i jinak a určitě nebudete litovat, že tento druh neviditelné podprsenky použijete. Jedná se hlavně o situace, jako jsou plesy, letní oslavy, narozeninové party a další. Hlavně v letním období, kdy na sobě chcete mít něco lehkého a vzdušného. Nejlépe s odkrytými zády a prodyšného. V horkých dnech to ani jinak nejde. A rozhodně jí může mít každá žena.